85 noort inimest, kes välismaal õpivad või töötavad, läkitasid Jüri Ratasele, Mart Helmele ja Helir-Valdor Seedrile ühispöördumise, millega soovivad koputada riigimeeste südametunnistusele hoidma Eesti avatud. Avaldame alljärgnevalt kirja täismahus:

Lugupeetud Jüri Ratas, Mart Helme ja Helir-Valdor Seeder ning Keskerakonna, EKRE ja Isamaa juhatuse liikmed,

85 noort inimest, kes välismaal õpivad või töötavad, läkitasid Jüri Ratasele, Mart Helmele ja Helir-Valdor Seedrile ühispöördumise, millega soovivad koputada riigimeeste südametunnistusele hoidma Eesti avatud. Avaldame alljärgnevalt kirja täismahus: Lugupeetud Jüri Ratas, Mart Helme ja Helir-Valdor Seeder ning Keskerakonna, EKRE ja Isamaa juhatuse liikmed, {source} (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pöördume Teie poole ligi 85 noore eestlaste nimel, kes on otsustanud jätkata haridusteed või omandada töökogemust välismaal. Samas viibime kodumaast eemal ainult ajutiselt ning ratsionaalsetel põhjustel (ülikooliprogramm, mida Eestis ei pakuta, või suurepärane võimalus töötada rahvusvahelises keskkonnas) – südames peitub alati soov mingil hetkel Eestisse, koju, naasta ja anda oma panus Eesti arengusse.

Hiljutised sündmused Eesti poliitmaastikul teevad meid murelikuks. Oleme rahutud, sest näeme, mida tooks endaga kaasa EKRE lubamine valitsusse. EKRE maailmavaate ja eesmärkide põhjal on kerge teha järeldusi selle kohta, mida nad teeksid valitsuses meile kõigile kalli Eestiga.

Vaata originaal allikast

sotsinovski vodka.png