KUULA | Anette Maria Rennit andis välja oma esimese singli „Inglihääl”

Sel pühapäeval, 11.novembril, avalikustas „Eesti Otsib Superstaari” saates finalistide sekka jõudnud lauljatar Anette Maria…

Aerosmithi kitarrist pandi keset kontserdit kanderaamile ja viidi haiglasse

Maailma üks kuulsaimaid kitarriste Joe Perry oli parasjagu esinemas koos Billy Joeliga Madisson Square Gardenis, kui ta…

Rootsi mõõdukate esimees Kristersson üritab uuesti valitsuse moodustamist koos kristlike demokraatidega

Rootsi parlamendi spiiker Andreas Norlén tegi valitsuse moodustamise oodatult taas ülesandeks mõõdukate juhile Ulf…

Aivar Viidik liitus Reformierakonnaga ja kandideerib Riigikogusse

Hiiumaa volikogu esimees Aivar Viidik liitus Reformierakonnaga ja kandideerib Riigikogu valimistel Lääne-Eestis – Läänemaa, Saaremaa ja Hiiumaa valimisringkonnas.

"Teen seda eelkõige oma kodukoha Hiiumaa kui kogu Lääne-Eesti piirkonna arengu ja inimeste hüvanguks," ütles Aivar Viidik.

Ta lisas, et Tallinnast vaadates võib Lääne-Eesti ja saared tunduda kauge ääremaana, kus vaid suvel elu käib.

“Tegelikult aga elavad siin usinad ja nutikad inimesed, kel on piisavalt ettevõtlikkust, et arendada nii kogukonda kui ka Eestit tervikuna.

Kuna aga päris kõik vabaturu reeglid ääremaadel ei kehti, vajab Lääne-Eesti rohkem nii riigi hoolimist kui ka tuge. Nimetame seda siis regionaalpoliitikaks. Just selle parimal moel elluviimisele kavatsen keskenduda."

Reformierakonna esimees Kaja Kallas märkis, et kunagi aastaid Maalehe peatoimetajana töötand Viidik omab kindlasti laiemat vaadet Eesti maalelule.

“Pärast haldusreformi on Eesti omavalitsused tugevamad ja Reformierakond tahaks liberaalse erakonnana neile tegutsemisvabadust juurde anda, et otsused, mis inimeste elu mõjutavad tehtaks nende kodu lähedal," ütles Kallas.

"Reformierakonna Hiiumaa piirkonna juhatus on otsustanud, et soovime Reformierakonna nimekirjas Riigikogusse kandideerimas näha üht tugevat kohalikku kandidaati. Oleme väga rõõmsad, et Aivar võttis vastu meie ettepaneku ja liitus meeskonnaga," ütles Reformierakonna Hiiumaa piirkonna esimees Peep Lillemägi.

"Volikogu esimehena tugevat mandaati omav põlishiidlane Aivar, kes viimaste aastate jooksul juhtinud Hiiu meele ja keele maailmavallutust nii etenduse Mamma lood kui ka Hiiumaa kultuuri tutvustava raamatusarja ellukutsujana on kindlalt parim inimene esindama hiidlasi Riigikogus," lisas piirkonnajuht.

Aivar Viidik on lõpetanud Tartu Ülikooli ajakirjanduse erialal. Ta on töötanud Eesti Ekspressi tegevtoimetaja ja Maalehe peatoimetajana.

Vaata Delfi allikast

rhinos.png

Lisa kommentaar


Turvakood
Värskenda

Tankeriga kokkupõrganud Norra sõjalaeval kästi mitu korda kurssi muuta

Norra mereväe fregatti KNM Helge Ingstad õhutati mitu korda kurssi muutma enne, kui toimus kokkupõrge tankeriga Sola TS, teatas Norra ajaleht VG.See…

DELFI VIDEO | Kuno Tehva selgitab, millele kulutab Nõmme Kalju tiitlivõiduga kaasnenud miljon eurot

Seoses UEFA auhinnarahade suurenemisega hooajal 2019/2020 teenib Nõmme Kalju Premium liiga võidu eest ligi miljon eurot. Klubi presidendi Kuno Tehva…

Retrobest 2019 esimesed peaesinejad on avalikud!

28. ja 29. juunil neljandat korda toimuva Retrobest festivali ettevalmistused on alanud. Eesti suurima stiilipeo teemaks on sel korral filmimuusika.…

Nicole Kidman: iga lapsevanema ülesanne on oma last tingimusteta armastada

Nicole Kidman kõneleb harva oma kahest täiskasvanud lapsest, kes tal on koos näitleja Tom Cruisiga. Nüüd avas ta oma suu emaks olemise ja laste…