kino

Maailma ühe kõige populaarsema lavaesineja André Rieu maagiline Machti suvekontsert 27. ja 28. juulil kinos Coca-Cola Plaza. 27. juulil kinos Tartu Ekraan ja 28. juulil kinos Viljandi Centrum.

André Rieu iga-aastased kontserdid tema kodulinnas Machtis toovad kohale fänne igast maailmanurgast. Keskaegne linnaväljak transformeerub imeliseks taustaks unustamatutele kontserditele, mis on täis huumorit, nalja ja emotsioone igas vanuses vaatajatele ning loomulikult vaimustavat muusikat.

Gillian Anderson („Salatoimikud“, „NT Live: Tramm nimega iha“) ja Lily James („Mamma Mia!“) on peaosas näidendis „Kogu tõde Eve’ist“, mille otseülekande salvestus tuuakse Londoni West Endist kinoTartu Ekraanidele.

„Kogu tõde Eve’ist“ jutustab Margo Channingi loo. Ta on legend. Tõeline teatritäht. Ta on alati olnud tähelepanu keskmes. Nüüd aga ilmub välja Eve. Tema suurim austaja. Noor, kaunis Eve. Kuldne tüdruk, lihtne naabritüdruk.

8. juunil kutsume teid Coca-Cola Plaza 1. saali osa saama maailma suurima popansambli Take That 30. aastapäeva kontserdi "Take That: Greatest Hits Live" otseülekandest.

30. sünnipäeva tähistav popansambel Take That toob vaid üheks õhtuks otseülekandena Sinu kinno bändi 2019. aasta imelise kontserttuuri Greatest Hits! Tuuri kauaoodatud viimane Suurbritannia kontsert, mis jõuab otseülekandes kinolinale laupäeval, 8. juunil, tõotab tulla nende parim.

Londoni teatri The Old Vic lavalaudadelt jäädvustatud Arthur Milleri tempokas draamas astuvad üles Oscari pälvinud näitlejad Sally Field („Terasmagnooliad“, „Vennad ja õed“) ja Bill Pullman („Patune“, „Iseseisvuspäev“).

Ameerika, 1947. aasta. Joe ja Kate Kelleril on vaatamata sellele, et nad on pidanud tegema raskeid valikuid ja saanud veelgi raskemaid lööke, läinud hästi. Nad on ehitanud kodu, kasvatanud üles kaks poega ja rajanud eduka äri.

„Jätab su triivima õnne lainele“ Independent.

Alan Bennetti teravmeelne ja ülinaljakas uus näidend on „just see, mida inimestel oli vaja“ (Daily Telegraph). Lühikesel etendumisperioodil Londoni Bridge Theatre’i laval filmitud lavastust, mis on täis pikitud tunnustatud „kaasalauldavaid laule ja teravalt nutikaid nalju“ (Guardian), lihtsalt peab nägema.

Ühe Yorkshire maakonna linna vanamoelist, kõigile patsientidele avatud haiglat The Beth ähvardab efektiivsusekeskse poliitika raames sulgemine.

Monty Pythoni legendaarne "Briani elu" (Life of Brian) tähistab 40. aastapäeva!

Ainult ühel õhtul 18. aprillil saab kinos Coca-Cola Plaza seda suurepärast kultuskomöödiat taaskord nautida.

Kõikidele eriseansi külastajatele kingime 40. aastapäevaks loodud eksklusiivse Monty Pythoni "Briani elu" kingipaki, milles peituvad toredad üllatused kõigile kultusfilmi austajatele: "Briani elu" 40. aastapäeva plakat, kleepsupakk, väljalõigatav paberist habe, origami kivi, koomiku Sanjeev Bhaskari essee "Why Monty Python's foul, disgusting and blasphemous Life of Brian wouldn't get made today" ja "Always look on the bright side of life" laulusõnad.

Kujutle ebatavalist lõbustusparki, kus gravitatsiooni trotsivad karussellid, ameerika raudteed ja vaaterattad vuhistavad kilkavaid külastajaid tuhinal läbi õhu, tänavad on täis värvikaid tegelasi ja imetabased atraktsioonid panevad lapsed vaimustusest õhku ahmima. Just sellise lõputut lusti ja üllatusi täis Imedepargi mõtles välja 8-aastane matemaatika- ja inseriteaduse fänn June koos oma kalli emaga.

June on seda fantaasiaparki ehitanud kogu elu, aga nüüd, kus ema on jäänud tõsiselt haigeks, pole tüdrukul enam mingit isu Imedepargiga edasi tegeleda.

Kolmapäeval, 3. aprillil olete oodatud kaheksa Oscarit võitnud 1939. aasta klassikateose "Tuulest viidud" esilinastusele Coca-Cola Plaza SCAPE saalis.

Esilinastuse SCAPE saalis juhatab sisse Eesti Filmiajakirjanike Ühingu esimees ja vabakutseline filmikriitik Andrei Liimets.

SCAPE saali esilinastusel tuleb film näitamisele kristallselges 4K resolutsioonis.

Ameerika kodusõja koidik. Rikkal, ilusal ja enesekesksel naisel Scarlett O'Haral on justkui kõik siin ilmas olemas.

Ühe kõige populaarsema ja hirmuäratavama koletise päästis 1979. aastal kosmosesügavustest valla vanameister Sir Ridley Scott oma teedrajavas filmis "Tulnukas", mis muutis õudusfilmid igaveseks.

Kui kosmoselaev saab hädasignaali tundmatult planeedilt, minnakse asja lähemalt uurima. Koha peal avastatakse, et elutul planeedil on ainult müstiline ehitis ja kummalised munad.

Kui ühest munast kargab välja veider olend ja kinnitab end meeskonnaliikme näole, algab tõeline õudusunenägu, sest pahaimamatud inimesed on kogemata kokku puutunud eriti ohtliku organismiga, mis ei väsi enne, kui kogu kosmoselaeva meeskond on tema ohvriks langenud.

New Yorgis läbi lüüa üritav armas ja naiivne noor naine Frances (Chloë Grace Moretz) viib metroost leitud käekoti otsekohe selle omanikule tagasi. Omanik Greta (Isabelle Huppert) on ekstsentriline prantslannast klaveriõpetaja, kes armastab klassikalist muusikat ja on piinavalt üksildane. Hiljuti ema kaotanud Frances saab lesest Gretaga üsna ruttu lähedaseks. Neist saavad peatselt sõbrad, kuid Greta emalik võlu hakkab kaduma ja muutub hoopis häirivaks, kui Frances avastab, et Greta elus pole miski selline, nagu näib.

Miks kõik hea ja ilus saab alatasa inetult otsa saab? Teil on olnud koos hulgaliselt kauneid ja kirglikke hetki, olete surmkindel, et olete selle mehega elupäevade lõpuni. Kuid nagu välk selgest taevast, ütleb ta ühel päeval: ’’Musike, annan andeks. Ma olen abielus’’ või siis ’’Ma armastan sind, kuid ma ei saa laste pärast lahutada’’. Siis jõuab naisele kohale, et ta on kõigest armuke ja perelõhkuja.

Sama juhtus kolme kauni naisega, kes juhuslikult kohtuvad baaris.

Thrilleri kastmes mustas komöödias "Ratsa rikkaks" paljastab lavastaja-stsenarist Kim Nguyen ("War Witch") meie üha enam digilaiseeruva ja inimliku ahnuse varjukülgi.

New Yorgis elavad nõod Vincent (Jesse Eisenberg) ja Anton (Alexander Skarsgård) unistavad omal käel äri alustamisest börsil. kus võidu otsustavad millsekundid. Nende unistus? Vedada täiesti sirge valguskaabli liin Kansasest New Jerseysse, mis tooks neile konkurentide ees ajalise edumaa, see aga tähendaks sadu ja sadu miljoneid dollareid.