Sõbrapäeva eel, 10.

veebruaril leiab Tallinnas Kultuurikatlas aset koguperesündmus "Magusafestival".

Esimest korda toimuv üritus pakub päeva jooksul magusaid elamusi nii suurtele kui väikestele, kes saavad tutvuda peamiselt kodumaiste ettevõtetega, kelle sortimendis on olulisel kohal magusad tooted, ning nautida mitmekülgset meelelahutusprogrammi. "Magusafestivali" esitlevad Gustav ja Geisha.

Esimest korda toimuva "Magusafestivali" idee taga seisavad tippkokk ja restoranipidaja Joel Ostrat ning sündmuskorraldajad Marek Falgot ja Sander Haugas. "Tekkis mõte teha üks lõbus koguperepäev ning siduda see magusate elamuste ja lõbusa programmiga, kus igaüks leiaks ja avastaks endale meelepärase toote, sest olgem ausad, kõigile meeldib vahepeal maiustada," räägib Falgot. "Ning ühekorraga kõiki poelettidel olevaid tooteid ära proovida või kokku osta on ka keeruline," lisab korraldaja muheledes.

"Magusafestivali" eesmärk on pakkuda toredat perepühapäeva, kus on võimalik tutvuda erinevate, peamiselt kodumaiste magusate toodetega. Kõik osalevad ettevõtted pakuvad külastajatele enda sortimendi magusat poolt, lisaks tutvustatakse uusi maitseid. "Festivalil toimuvad ka erinevad töötoad, lavale astuvad muusikud ning toimuvad mitmesugused mängud suurtele ja väikestele," tutvustab Falgot esimest korda toimuva festivali programmi.

Sündmus algab kell 10.00 ning on külastajatele avatud kaheksa tundi.

***
See sündmus on kultuurikalendris Tallinna Kodurahufoorumi toel.

majaomanikud.png