potpourri

Kui 99% meist olid veidrais riides ontlikud lapsed, siis Padaris oli julgus heita särk ja näidata suhtumist juba väga varakult. Kuigi nüüd on ta rokkstaariimagost välja kasvanud, on see ikkagi tal geenides juba algusest peale.

Padar avaldas sotsiaalmeedias pildi, millel ilma pluusita Hollywoodilikult unistustemehe poosis on. Enda silmapaistvat talenti märkas laulja ka ise ja avaldas, et on pildi taha enda mõtteid kirjutanud: "Olin pärast pildi ilmutamist selle tagaküljele varesejalgu meenutavas käekirjas kirjutanud “kuradi naised, laske elada.

Lady Gaga sai lausa kogu maailmast lausa kolm tundi hiljem teada, et on filmi "Täht on sündinud" rolliga Oscarile nomineeritud.

Gaga tunnistas, et magas sisse, sest on proovinud natukenegi magada kuna enamus töötunnid jäävad siiski hilisesse aega, vahendab New York Times. "Ma ärkasin üles 8:30 ja ei teadnud sellest midagi," tõdeb Gaga ja lisab, et uudise tõi temani mänedžer, "ma puhkesin lihtsalt nutma.

Kate Middleton külastas heategevuslikku organisatsiooni, kus jagas enda muresid emana.

Harper's Bazaar vahendab, et Middletoni sõnul läheb raskeks peale esimest eluaastat: "Nii raske on, sa saad emana palju toetust eriti esimestel päevadel ja võibolla kuni esimese eluaastani. Peale seda ei ole see kogus nii suur- palju raamatuid on lugeda."

Vabatahtlik lisas, et Middletoniga sarnaseid et raskusi tajuvad kõik: "Peredel on samad pinged ja mured ja ta ei ole erand.

Reet (67) kandideeris muutumissaatesse, sest ei tahtnud enam hambutut suud häbenedes sarnaneda mossis ja tigetseva mutiga. Ta tunnistas otsekoheselt, et kõige parema meelega liiguks ta ringi pimedas, sest iseendaga pole ta kohe sugugi sõber.

Reet enne saadet: “Sisemuses tunnen ennast väga noorena, jalad liiguvad, täitsa normaalselt võin joosta, hüpata, karata kui vaja. Ja mulle ei meeldi tädid, kes käivad tänaval, ise niisugused tigedad, torssis, torisevad iga asja peale.

Eelmisel aastal tekkis näitlejal Alec Baldwinil parklas tüli, mis lõppes ühele osalisele haiglas. Nüüd langetati süüdimõistev otsus näitleja suhtes.

Otsuse kohaselt peab Baldwin minema viharavile ja 120$ lisatasu, vahendab veebileht Mirror.

Dokumentide kohaselt väitis Baldwin, et tema pereliige hoidis parasjagu parkimiskohta kui teine juht tuli ja selle lihtsalt ära võttis. Parkimiskoha valik viis teise autojuhi haiglasse.

Kui kaamera käib ja otsepilt jõuab tuhandete, kui mitte miljonite inimeste kodudesse, on kõige tähtsam, et olukord oleks kontrolli all. Inimesed jäävad aga inimesteks ning tegijail ikka juhtub.

Teletegijaile jäävad nende apsakaid sageli meenutama internetiavarustes rahvast naerutavad klipid, millest mõned naljakamad laiast maailmast sulle kokku ka kogunud nüüd oleme.

1. Ootamatu kõhutuulerünnak uudistestuudios:

2. Mõne puhul jõuab asi kõhutuulest ka kaugemale

3.

Täna kuulutatakse välja ajakirja Anne & Stiil galaõhtul aasta naine ja aasta parimad ilutooted. Gala toimub Teatris NO99.

Ajakirja Anne & Stiil aasta naise tiitel kuulutatakse välja kuuendat korda. Selle pälvib naine, kelle tänavune tegevus on olnud tulemusrikas ja inspireeriv, kes on astunud välja oma tõekspidamiste eest ning sõna otseses mõttes maailma parandanud.

Kolmapäeval kuulutati välja ajakirja Anne & Stiil galaõhtul aasta naine ja aasta parimad ilutooted. Gala toimus Teatris NO99.

Ajakirja Anne & Stiil aasta naise tiitel kuulutati välja kuuendat korda. Selle pälvis naine, kelle tänavune tegevus on olnud tulemusrikas ja inspireeriv, kes on astunud välja oma tõekspidamiste eest ning sõna otseses mõttes maailma parandanud.

Režissöör Bryan Singerit, kellel on ka varasemalt sarnaseid probleeme olnud, süüdistatakse ahistamises.

Singerit süüdistatakse noorte poiste vägistamises, vahendab Huffington Post.

Victor Valdovinos väidab, et kui ta 1997. aastal põgusalt Singeri filmivõtetel osales, siis Singer haaras ta suguorganitest ja hakkas neid stimuleerima. Toona 13aastase poisi vastu ennast hõõrunud Singer olla samal ajal rääkinud, et talle meeldib poisi välimus ja tahab temaga väga koostööd teha.

Keegi ilmselt ei vaidle, et pereauto ja universaalkere on sünonüümid. Kuigi maast kõrgemale tõstetud, on ju tänapäeval ülipopulaarsed maasturid ja krossoverid olemuselt samuti sarnase keretüübiga.

Seega peaks igal pereautode kilda kuuluda soovival mudeliperekonnal olema valikus ka universaalkerega versioon. Kia Ceedil on - liignimega Sportswagon, lühemalt SW. Kõrge kasutusmugavusega ja ruumikas masin, mis vastab kõikide näitajate poolest pereauto definitsioonile.

Telestaaril Kylie Jenneril on kombeks oma elus toimuvat salajas hoida ja siis üks hetk väga ootamatult kõik avalikustada. Nii tegi ta näiteks oma lapseootusega või kihlusega.

Aastavahetusel tekitas kõmu Jenneri sõrmus, mida on mitmeid kordi kihlasõrmuseks nimetatud. Nüüd on naine Instagrami pannud pildi, millele on lisanud väikse kõlksu, mis on fännides elevust tekitanud, vahendab Cosmopolitan.

Lauljatar Sissi Nylia Benita ütleb, et viimased paar kuud on tema ellu toonud suuri muutusi, nii häid kui halbu, ja nende emotsioonide lainel kirjutas ta viis uut laulu.

Eelmine aasta oli sulle edukas, jõudsid finaali saates „Eesti otsib superstaari“ ning andsid koos isaga jõulukontserte. Millised uue aasta lubadused endale kirja panid?

Ma panin seekord päris mitu lubadust kirja.