potpourri

Maailmakuulsa telesaate "Game of Thrones" staar Emilia Clarke elas vaid 24-aastaselt üle kohutava terviserikke, mis peaaegu ta elu nõudis.

Nüüd 32-aastane Clarke elas vaid 6 aastat tagasi üle ajurabanduse, mis isegi ta mälu võttis, vahendab E! News. Näitlejanna ei suutnud meenutada omaenda nime.

Õnnetus juhtus 2013. aasta suvel, veidi peale menuka telesaate 1.

Populaarsest telesaatest tuntud näitleja Courtney Cox külastas "Sõprade" korterit, millest fännid loevad väga palju vihjeid välja.

Cox postitas sotsiaalmeediasse pildi, millel kõnnib kaamerast eemale, justkui suunduks tuntud korterisse, vahendab Fox News.

Videos vaatab Cox kaamera poole tagasi, ütleb "Head õhtud, sõbrad!" ja kõnnib maja poole. Piisast vaid sellest ühest videost ja fännid on pöördes.

Perekond Inglismaal on otsustanud lapsehoidja palgata, kuid ühe väga omapärase tingimusega.

Pere postitas veebilehele kuulutuse, kus kirjutab, et lapsehoidja peaks olema nõus iga kuu erinevaks Disney printsessiks riietuma, vahendab New York Post. "Disney on meie tütarde kinnisidee ja meile tundub, et see oleks hea viis neile olulisi õppetunde edastada.

Eesti tuntuim toitumis- ja liikumisnõustaja Erik Orgu pööras tülli menuka blogija Merilin "Paljas Porgand" Taimrega. Konflikt võib kulmineeruda kohtulahinguga.

Erik Orgu (36) ja Merilin Taimre (25) riid sai alguse Brigitte Su­sanne Hundi blogipostitusest, kus Brigitte küsis Erikult, mida ta arvab Paljast Porgandist ja tema paastumistest.

Erik seadis oma vastuses Merilini teadmised kahtluse alla: "Porgandist rääkides jafasting’ust rääkides – ta ei ole toitumisnõustaja ega liikumisnõustaja, tal ei ole kogemusi – ma mõtlen laiapõhjalist kogemust – ja tal ei ole tegelikult teadmisi.

Täna jäeti Moskvas hüvasti armastatud laulja Julia Natšalovaga.

Natšalova suri 16. märtsil 38-aastasena südame rikke tõttu, mille põhjustas ebaõnnestunud operatsioon jalale, vahendab veebileht 24-my.

Ajakirjanike sõnul rikkus ilusat matusetalitust märatsemine, millega fännid aedikusse proovisid pääseda. Kuigi laulja pere oli otsustanud, et matused jäävad suletuks, siis surnuaia aia taha oli kogunenud hulk inimesi, kes lauljaga hüvasti soovisid jätta.

Modell Heidi Klum on puhkusel Hong Kongis ja ilmselt kavatseb sellest võtta kõik.

45-aastane Klum teab täpselt kui ideaalses vormis ta keha on ja ei häbene seda ka näidata. Modell postitas sotsiaalmeediasse pildid, millel on näha ka kihlatut Tom Kaulitzi, vahendab Fox News.

Asjad läksid kuumaks kui nelja lapse ema poseeris pildil vaid musta värvi püksikutega, jättes ülemise osa täiesti vabaks.

Täna, 21. märtsil esilinastub uus kodumaine lustakas kogupereseiklus “Kapten Morten lollide laeval”. Tegemist on Eesti filmiajaloo läbi aegade suurim rahvusvahelise koostööprojektiga.

Kaspar Jancise pöörase fantaasiaga "Kapten Morten lollide laeval" räägib poisist nimega Morten, kes tahab väga oma isa eeskujul kapteniks saada. Kui külakesse satub võlur Cucaracha, kes kogemata Morteni väikeseks võlub, algab Morteni lõbus ja pöörane merereis minema kolkakülast.

Victor Crone avaldab, et teismeiga möödus pigem raskelt ning uuesti ta seda läbida ei sooviks.

Muusikaportaalile Sky.ee antud intervjuus avaldab Crone, et kuigi hinges on ta veel noor, siis noore endaga ta enam ei sarnane. "Ma tarvitasin alkoholi ja tegin teisi lolluseid."

Crone naerab, et oli kõiges, mida tegi, lapsik ja magas palju.

Naabrite virisemine tüütas USAst pärit Jason Windusi nii ära, et ta otsustas neile tagasi teha ja seda just eriti omapärasel viisil.

Santa Rosas elava Windusi naabrid kurtsid mehele, et tema maja ümbritsev aed on liiga kõrge ja läksid lausa nii kaugele, et lasid linnal mehele kirja saata, et ta oma aia madalamaks teeks, vahendab People.

III kvartalis käivitub uus elektriautode toetusmeede, mis peaks nii taksofirmasid kui suure autopargiga ettevõtteid motiveerima ostma elektrisõidukeid. Omniva on üks ettevõtetest, mis on olnud ka meetme koostamise juures. Lähiajal peakski nende autopark täienema 70 elektrikaubiku võrra.

Keskkonnaministeeriumi algatatud elektriautode toetusmeede peaks käivituma tänavu III kvartalis. Meetme maht on 1,2 miljonit eurot ning kuulda on, et sellest suur osa on juba suurostudeks planeeritud.

Bravuuritaril, kes nendel valimistel esmakordselt ka Roheliste erakonnas kandideeris, on oma arvamus praegusest poliitilisest olukorrast ja Facebookis levivatest südametest.

"Mind paneb lihtsalt imestama, et inimesed on praegu nii elevil või aktsioonis. Samasuguseid asju on varemgi juhtunud, aga inimesed on ükskõiksemad olnud. Kuid täna on inimesed närvilisemad – Merkuuri seis pidi vale olema,” naeris Anu "Seitsmestele".

Eesti Ornitoloogiaühing kutsub loodushuvilisi osalema 31. märtsil vaatluspäeval, et välja selgitada Eesti linnurikkaim linn.

Linnade linnuvaatluspäeval osalemiseks on vaja moodustada kahe- kuni viieliikmeline võistkond. Arvesse lähevad kõik vaatlused, mis on tehtud vabalt valitud Eesti linnas 31. märtsil kella 5.00–13.00 vahel. Kirja tuleb panna nähtud ja kuuldud linnuliigid, vaatlusalaks olnud linn, osalejate nimed ning kas võistluse ajal liiguti jalgsi, jalgratta või mootorsõidukiga.