Estraadidiiva Alla Pugatšova tühistas ootamatult esinemise, fännid on mures naise tervise pärast

Möödunud nädalavahetusel pidi kuulus Venemaa estraadidiiva Alla Pugatšova esinema muusiku ja helilooja Leonid Agutinile pühendatud kontserdil. Ootamatult tühistas Alla esinemise, mis on taas staari fännid tema tervise pärast muretsema pannud.

"Ma tahtsin väga sellel kontserdil esineda, kuid kahjuks ei ole ma võimeline seda tegema. Sasha, ma armastan sind ja sinu muusikat," kirjutas Alla Instagrami vaid mõned päevad enne tähtsat etteastet.

TV3 VIDEO | Kas sõbrad või vaenlased? Liisi Eesmaa ja Brigitte Susanne Hunt annavad aru, kas nad on tülis või mitte

Kuigi Brigitte Susanne Hundi ja Liisi Eesmaa vahel on läbi "Tähtede hõbelusika" hooaja olnud pidevat hõõrumist, istusid nad Silverspoon'i galal laua taga sõbralikult kõrvuti. Uurisime naistelt, mis siis ikkagi toimub ja kas kaunitaride vahelt on must kass läbi jooksnud või oli tegu pelgalt teleshow'ga?

FOTOD | Vana kaardivägi taas koos! Tallinnas esitleti Savisaare uut elulooraamatut "Sm Edgar Savisaar - poliitik ja romantik"

Täna toimus Viru Keskuse Rahva Raamatu poes uue elulooraamatu "Sm Edgar Savisaar - poliitik ja romantik" esitlus. Kohal olid mitmed tuntud Savisaare kunagised võitluskaaslased nagu Tiit Vähi, Heimar Lenk ja Mart Ummelas.

Novembri alguses poelettidele saabunud uus kirjatükk "Sm Edgar Savisaar - poliitik ja romantik" on kirjutatud Toivo Tootseni, Heiki Raudla ja Ain Saarna poolt ja teos peaks näitama poliitikut pehmemast poolest, kui teda varem portreeritud on.

Fashion Showcase 2018 ühendas värsked moetrendid ja meeleoluka peoõhtu!

Moodne projekt Fashion Showcase kogub tõepoolest populaarsust, sest 10.novembril toimus juba kaheksandat korda hooajaline üritus übermoodsast projektist.

Projekt kujutab endast hooajalisi üritusteseeriaid.
Omavahel miksitakse kokku moeetendusi ning peoõhtuid. Külalistel oli võimalus nautida viimaseid moetendentse nii Eesti, kui välismaa disaineritelt ning lõõgastuda meeldivas atmosfääris.

Moeürituste läbiviimise kohtadeks hakkavad olema mainekad Tallinna restoranid ja osalevad nii Eesti kui ka välismaa disainerid, ilusalongide, ilukliinikute, butiikide ning peenemate showroom`ide esindajad.

Brigitte Susanne Hunt avaldab, millise lihtsa nipiga sai trullakast tüdrukust tõeline sekspomm

Kuu alguses ilmunud Kroonika kaanestaar Brigitte Susanne Hunt rääkis muuhulgas ka sellest, kuidas ta nooruses kaalus tunduvalt rohkem kui praegu. Avaldame katkendi intervjuust, kus Hunt räägib, millise nipiga ta lisakilodele säru tegi.

Sinu Facebooki profiilis on pilt, kus sind ei tunne absoluutselt ära. Fotolt vaatab vastu paksuke tüdruk tumedate juustega.

Merepõhjast avastatud laev avab Atlandi orjakaubanduse saladusi

1794. aastal Kaplinna ligidal karile sõitnud orjalaeva São José pardal hukkus üle 200 inimese. Allveearheoloogid loodavad nüüd leida mõne hukkunu säilmed, et saada rohkem infot Atlandil käinud orjakaubanduse kohta, vahendab History.com.

Laev asus Mosambiigist Brasiilia poole teele 1794. aasta detsembris. 340 tonni kaaluv ja umbes 35 meetri pikkune laev, mille pardale oli kokku pressitud lausa 543 orja, ei jõudnud aga väga kaugele - juba 27.

Noor multiinstrumentalist Merlin Purge: eristusin juba põhikoolis oma eakaaslaste muusikamaitsest

Multiinstrumentalist ja laulja Merlin Purge, kes ansambliga Revals üllitas neil päevil juba kolmanda plaadi, on juba väiksest saadi kaldunud eakaaslaste muusikast eemale ja kuulanud hoopis rokki.

"Eristusin juba põhikoolis oma klassikaaslastest, kes kuulasid Nexust, Dynaminti ja Vanilla Ninjat. Mina ei tundnud aga kunagi, et nende muusika oleks midagi minust sees," ütles noor lauljatar Naistelehele.

Eksperiment: kas Toyota Priuse pistikhübriid on tegelikult elektriauto?

Tehase andmetel võimaldab uue generatsiooni Toyota Priuse pistikhübriid sõita elektriga kuni 50 kilomeetrit, kirjutab Accelerista. Sellest piisab, et päeva jooksul linnas vajalikud sõidud tehtud saaksid sisepõlemismootorit rakendamata. Pikk sõiduproov kinnitas, et “null” bensiini on tehtav.

Uue Toyota Priuse pistikhübriidi aku mahutavus on 8,8 kWh, mis elektriautode maailmas just erilist furoori ei tekita, “notsuninade” seas on aga tubli saavutus, jättes seljataha mõnegi noobelklassi pistikhübriidi.

Terve hulk Google'i andmeliiklust sattus kahtlastesse Hiina serveritesse

Nigeeria telekomifirma Main One suutis esmaspäeval hakkama saada jamaga - üle tunni aja liikusid Google'i rakendustesse saadetavad andmed läbi Hiina ja Venemaa, vahendab The Register. Kumbki riik pole just internetiturvalisuse etalon, mis paneb küsima, miks ja kuidas Google'i kasutajate andmed sinna sattusid.

Telekomifirma ise ütles, et põhjuseks oli nendepoolne konfiguratsiooniviga, Daily Maili hinnangul jõudsid Venemaale ja Hiinasse nii Google'i otsingute seonduv info, pilveteenuste andmed ning äriklassilahenduse G-suite informatsioon.

Ülehelikiirusel liikuvad reisilennukid plaanivad tagasitulekut

Ülehelikiirusel liikuvad reisilennukid on tänaseks ajalugu. Concorde'i viimane lend oli 2003. aastal ning ülehelikiirusel liikuvate lennukitega lendamine muudeti regulatsioonide mõjul ülikeeruliseks, vahendab The Verge. Värsked märgid näitavad aga, et asjad on muutumas.

Ülehelikiirusel liikuvad lennukid keelati USAs 1973. aastal, põhjuseks ülehelikiiruse ületamisel tekkivad kärgatused, mis inimesi häirivad. President Trumpi juhtimisel hakkasid aga nüüd USA võimud määratud keeldu uuesti üle vaatama ning puhusid sellega ka ülehelikiirusel lendavate lennukite tööstusele uuesti elu sisse.

Super-Gaga! Kui teised staarid palkavad eratuletõrjujaid, lõi Lady Gaga suurpõlengu ohvrite aitamisele ise käed külge

Superstaar Lady Gaga on ise üks õnnetutest hingedest, kes pidi oma kodust suurpõlengu eest põgenema, kuid puhkuse asemel mõnes kaunis kuurortis jäi ta hoopis abivajajaid aitama.

Gaga läks appi Punase Risti evakuatsioonikeskusesse, kuhu ta tõi koduta jäänud inimestele pitsasi, kohvi ja kinkekaarte. 32-aastane lauljanna pidi enda kodust lahkuma reedel, hetkel pole kindel kas tema eramu sai ka tules kannatada.

Skandaal "Tähtede hõbelusika" finaalis! Liisi Eesmaa: Brigitte serveeris nagu minu mees oleks teda ära vägistanud!

„Tähtede hõbelusikas“ on jõudnud finaalini! Rebimine auhinna nimel saab pingelise lõpu. Viimase võistluse eel on matemaatiline võiduvõimalus on veel Daniel Levil, Brigitte Susanne Hundil, Liisi Eesmaal ja Martin Helmel.

Krista Lensin esikoha nimel enam võitlust pidada ei saa. Kõige tihedam rebimine käib siiski avasaadetes ülivõimsalt juhtima läinud Brigitte ja talle koguaeg kuklasse hinganud Danieli vahel.

14. november 1983: päev, mil kehtestati esimene 30 km/h kiirusepiirang Euroopas

Täna saab 35 aastat esimese 30 km/h kiirusepiirangu kehtestamisest, kirjutab Valdo Praust Acceleristas. Saksamaa eeskuju on järginud paljud Euroopa riigid. 30-kilomeetrist sõidukite liikumiskiirust loetakse asulasisesel teel rahustavaks ja näiteks ka rattaliiklust soosivaks.

14. novembril, 1983. aastal kehtestati Saksamaa väikelinnas Buxtehudes kogu kesklinna tsoonis 30 km/h kiirusepiirang. Piirangu ideeks oli rahustada kitsaste tänavate ja jalakäijate suurema kontsentratsiooni alal liiklust, et oleks tagatud suurem ohutus.

FOTOD | Välk ja pauk! Ööklubi Maasikas esitles suure sünnipäevapeoga uut ilmet

Tartus asuv populaarne Ööklubi Maasikas tähistas nädalavahetusel oma 12. sünnipäeva. Suure looma-teemalise peoga esitleti klubi uut sise- ja välisilmet.

Sel laupäeval kogunes Ööklubisse Maasikas pea tuhatkond glamuurset peohuvilist, kes uuenenud peopaigaga taastutvust tegema soovisid tulla. Klubi on läbinud uuenduskuuri nii sisekujunduslikus võtmes kui visuaalselt uue logo ja kodulehe näol.

Rahvast hullutas varaste hommikutundideni DJ Sven Arusoo, silmailu pakkusid imekaunid Utopia tantsijad džungliteemalise kavaga.

FOTOD | Ilu- või koleopp? Priscilla Presley vananev nägu näeb tänu operatsioonidele veider välja

Eelkõige Elvis Presley lesena ja näitlejana tuntud Priscilla Presley pole teinud saladust sellest, et on aastate jooksul käinud ilukirurgide juures. Kuid nüüd hakkab 73-aastase naise siutud naha alt välja paistma ka vananemismärgid.

Varem on Priscilla kohta öeldud, et ainuke asi, mis tema näos liigub on tema suu. Ka naine ise keeldub vananemast.

Kuninglikku etiketti rängalt rikkunud Michelle Obama põhjendas oma viga

Vahetult pärast presidendiks valimist sõitis Barack Obama 2009. aastal Suurbritanniasse, et tutvuda ka kuninganna Elizabeth ll-ga. Eile välja tulnud elulooraamatus räägib Michelle Obama sellest, miks ta kuningannaga kohtudes protokolli rikkus.

Nimelt pani toonane USA esimene leedi käe ümber kuninganna, mis tol ajal maailma pressi poolt halva valguse alla pandi.

Teadlased: inimese kõnnikiirus võib reeta olulisi terviseprobleeme

Teadlaste sõnul võib kõnnikiirus olla sama oluline tervisenäidik kui kehamassiindeks või vererõhk, vahendab Medical Express.

"Üks hea vahend suremuse ennustamiseks on inimese kõnnaku kiirus," ütles Christina M. Dieli-Conwright, kes tegeleb biokinesioloogia ja füsioteraapiaga Lõuna-California Ülikoolis.

Nimelt kinnitab 2011. aasta uurimus, et mida kiirem on inimese samm, seda parem on tema tervis.

Pinki abikaasa lubab California suurpõlengu tõttu maha jäetud majade vargad silmapilkselt maha lasta

California metsatulekahjud laastavad jätkuvalt paljude kuulsate ja rikaste maju, kust on inimesed evakueeritud. Olukorda kasutavad ära rüüstajad, kes võõrast vara himustavad. Lauljatar Pinki abikaasa Carey Hart lubab aga kodukanti kaitsta ning kõik vargad maha lasta.

Instagrami postituses põhjendas ta seda põhiseaduse teise artikliga, mille järgi tuleb oma maad kaitsta. Pildil on aga kamp mehi, kes poseerivad sildiga "Rüüstajad lastakse silmapilkselt maha!".

Vene räppari Timati bränd valis esimese Euroopa poe asukohaks Tallinna!

Tallinnasse on viimaks ilmunud vene räppari Timati bränd Black Star Wear. „9. novembril 2018 avati kauplus kaubanduskeskuses T1-Mall of Tallinn,” ütles frantsiisiosakonna juhataja Artur Voloshin.

„Brändi tootevalikus on formaadis street-wear aktiivse elustiili moerõivad, spordirõivad täiskasvanutele ja lastele, family look (lastel ja vanematel samas stiilis rõivastus), samuti mitmesugused aksessuaarid. Regulaarselt hakatakse müüma kaubamärgi BlackStar artistide (Timati, Mot, Egor Kreed, Klava Koka ja teiste populaarsete artistide) kapselkollektsioone.

FOTOD | Nunnupall! Ariadne ja Martti Halliku perekond kasvas liikme võrra

Youtuberid Linna Ariadne Pedanik ja Martti Hallik astusid oma suhtes uue sammu, ning otsustasid võtta koos pisikese kutsika.

"Ma pole päriselt veel isa, kuid meie peres on kutsubeebi Bellatrixi näol lisa tulnud ja täna me nii isadepäeva pannikaid kokkasimegi," kirjutas pühapäeval Martti Instagrami ja lisas pildi südantlõhestavalt armsast kutsust.

View this post on Instagram

Ma pole päriselt veel isa, kuid meie peres on kutsubeebi @bellatrixtherussell näol lisa tulnud ja täna me nii isadepäeva pannikaid kokkasimegi.

Imematerjal grafeen aitab koostöös nutitelefonidega meie tervist kaitsta

Hommikul ärkamisjärgset kohvi juues teatab teie kohvitass, et täna on soovitatav töötada kodus või äärmisel juhul kulgeda tööle mööda tavapärasest tunduvalt pikemat aedlinna läbivat marsruuti, mis samal hetkel köögiseinale kuvatakse. Teavituse põhjus on lähitundideks prognoositud välisõhu halb kvaliteet ja asjaolu, et teid on viimase kuu jooksul ümbritsenud suurem hulk õhusaasteaineid kui tavaliselt.

Sellist personaalset õhusaastedoosi oleks võimalik määrata, kui meie kaasaskantavad nutiseadmed sisaldaksid õhu saastegaaside ja peenosakeste sensoreid.

Kas varsti ka Konsumis? Britid saavad võimaluse 300 naela eest toidupoes lahutada

Suurbritannia untsu läinud abieludel on nüüd võimalus vaid 300 naela eest ja kahe kuuga lahutada Co-op kaupluseketi poodides. Tavaliselt kulub selleks lausa 1500 naela ja protsess võib kesta aasta.

Peamine põhjus, miks aega hakkab vähem kuluma on see, et nüüd saadetakse taotlused otse kohtunikule digitaalselt. Varem pidid lahutavad paarid täitma paberid käsitsi, ning nende sorteerimiseks ja käitlemiseks kulus ametnikel palju aega.

Malluka mees ajas naise üle piiri: ma ei taha enam olla rase ja elada inimesega, kes käib ja tapab lihtsalt süütuid loomi!

Täna kell 21.00 on Kanal 2 tõsielusaade "Malluka sügis" täis nuttu, naeru ja oigeid. Kardo toob majja halba õnne ja ajab Malluka endast välja.

Mallukas on halvas tujus, sest sünnitus tähtaeg on ammu möödas, kuid beebi püsib kindlalt kõhus ja ajab staarblogija hormoonid pöördesse.

Kardo saab hakkama millegagi, mis ajab niigi emotsionaalse Malluka üle piiri.

Ajakirja Jana peatoimetajaks saab Darja Saar

Novembri viimasest nädalast on venekeelse naisteajakirja Jana peatoimetaja Darja Saar, kes toob endaga kaasa ka uue toimetuse.

“Mul oli suur rõõm vastu võtta Ekspress Meedia pakkumine asuda Jana peatoimetajaks ja alustada koostööd Eesti ühe kõige kiiremini areneva meediaorganisatsiooniga. Ootan huviga, kuidas saan oma seniste kogemustega aidata kaasa populaarse ja armastatud ajakirja arengule.

Kliima soojenemise üllatav mõju: meeste viljakus langeb

Kui arvad, et kliima soojenemine tekitab kõigest paari kraadi suuruse temperatuurierinevuse, siis nüüd on teadlased avastanud, et mõjutatud on ka isaste loomade viljakus, vahendab USA Today.

Teisipäeval avaldatud uuring leidis, et kuumalainetest tekkivad temperatuurierinevused vähendavad näiteks putukate spermide hulka ja elujõulisust. Kuigi uuringutulemused puudutavad põrnikaid, ütlevad teadlased, et sama uuringu tulemusi saab laiendada ka näiteks inimestele.

Hollywoodi näitleja Nicole Kidman mõtles enne megastaariks saamist hoopis totaalselt teistsugusest karjäärist

Oscariga pärjatud näitlejanna Nicole Kidman on justkui ekraanile loodud, kuid enne suurt läbimurret tahtis ta hoopis kloostrisse kolida.

Nimelt oli Kidman, kes on katoliiklane, kindel, et temast peaks nunn saama. "Ma olen väga spirituaalne selles mõttes, et ma usun Jumalat. Loomulikult ma ei otsustanud seda teed minna aga ma olin tõmmatud sinna suunas," ütles ta.

FOTO | Palju õnne, Charles! Kuninglik perekond tähistas printsi juubelit imearmsa pildiseeriaga

Kuigi kuninglik perekond on tuntud oma traditsioonide ja karmide reeglite järgi, siis prints Charlesi 70. juubeli puhul avaldatud fotoseeria näitab, et ka nemad on täiesti tavaline perekond.

Charles poseerib piltidel koos oma poegade Williami ja Harry, ning nende kaasade Kate'i ja neljandat kuud raseda Meghaniga. Fotodel on ka Williami lapsed George, Charlotte ja Louis.

Antarktika all peituvad iidsete mandrite riismed

Viis aastat tagasi alla kukkunud graviobservatooriumi kogutud andmed paljastasid ürgmandrite jäänused Antarktika jääkilbi all.

Kõigist mandritest meie planeedil kõige vähem teame me Antarktikast. Nüüd on satelliitvaatlustega Maa tektoonikat uurinud teadlased avastanud Lõunamandri alt seni peidus püsinud salapäraseid struktuure.

Kauge asukoha ja paksu jääkatte tõttu on Antarktika geoloogiliste karakteristikute kaardistamine keeruline, kuid gravitatsioonivälja ja ookeanihoovuseid uurinud tehiskaaslane GOCE (ingl Gravity Field and Steady-State Ocean Circulation Explorer) suutis näha seda, mida teised ei näe — mõõtes eriti täpselt Maa gravitatsioonivälja külgetõmmet ja koostades selle põhjal „varjatud territooriumide“ kaardid.

Sel reedel toimub suurejooneline Disco Tallinn ja filmifestivali PÖFF avapidu

Sel reedel, 16. novembril leiab teater NO99 kohvikus ja ülemises fuajees aset väga eriline sündmus sarjast Disco Tallinn – nimelt on tegemist ühtlasi ka EV100 juubeliaasta filmifestivali PÖFF avapeoga.

Disco Tallinn ja Pimedate Ööde Filmifestival (PÖFF) korraldavad viimase avapidusid edukalt kahasse juba kolmandat aastat. Alati täismajale läinud sündmus keskendub seekord EV100 temaatikale ning võtab suuremalt fookusesse üsna haruldase kohalikku päritolu disco-muusika.

Lavrovi sülekoer Marinochka: tuleb aeg-ajalt endale meelde tuletada, et töö elu üle liialt võimust ei võtaks

Lavrovi sülekoer Marinochka ütleb, et lapselapsed panevad kõik eluväärtused paika.

"Kui nad on siia ilma sündinud, saad täpselt aru, mis elus oluline on," ütleb Marina ajakirjale Naisteleht antud intervjuus. "Seda lihtsat tõde tuleb aeg-ajalt endale meelde tuletada, et töö elu üle liialt võimust ei võtaks."

Marina kinnitusel mõistis tema tänu mudilastele taas, et kõigist maailma materiaalsetest väärtustest on tema jaoks kõige tähtsamad lapsed ja pere.

Sõjaeelse Tallinna selgeltnägijad ja kummitused

Tallinn pälvis 1930. aastate alguseks Põhja-Euroopa okultistide peakorteri kuulsuse – siin tegutses mitu tänapäeva mõistes staarnõida, vahendab ajakiri Imeline Ajalugu.

November on rahvakalendris hingedekuu. Sestap on just nüüd paras aeg heita pilk minevikku ning teha tutvust sõjaeelsete meediumide, selgeltnägijate ja okultistidega, kes väitsid end vaimudega suhtlevat ning sealpoolseid sõnumeid vahendavat.

1920. aastate lõpul ja 1930. aastail said Eesti okultistide seas keskseteks tegelasteks hüpnotisöör Bernhard Valfried Johanson (1907–1941) ning tema meedium Mai Kalamees (1876–1965).

Heidy Tamme: kui ma lavale tulen, tähendab see seda, et mina olengi inimeste emotsiooniväravate avaja

Heidy Tamme on laval viibinud juba 55 aastast.

2Minu lava on minu altar, minu publik on minu inglikesed ja minu laulud on minu palved," tuleb Heidy silmadesse Õhtulehega vesteldes mõtlik pilk. Ja silmanurgas vist midagi läigatab, mida ei suuda varjata isegi prilliklaasid. "Mind on niimoodi õpetatud, lava on püha koht."

"Kui ma lavale tulen, tähendab see seda, et mina olengi inimeste emotsiooniväravate avaja," seletab Tamme.

VIDEO | Anett avaldas akustilise versiooni loost “Don’t Pretend” ning esineb erikülalisena Jennie Abrahamsoni kontserdil Tallinnas

Anett avaldas akustilise versiooni singlist “Don’t Pretend”. Uue versiooni ja õdusa videopildi näol anti õhuline tunnetus suve alguses ilmunud loole, mille Anett koos NOËPi ja Jonas Kaarnametsaga (Frankie Animal) kirjutas.

“Kuulan alati elevusega akustilisi salvestusi oma lemmiklugudest, sest nii saab miski, mis mulle juba meeldib kuidagi uue hingamise. Vaatan samale loole täiesti uue pilguga peale ja tunnetan seda hoopis teisiti.

Kui palju kaalub meie koduplaneet? Teadlased leidsid uue üllatava viisi, kuidas Maa massi mõõta

Maakera mass on tavamõistes väga suur. Kuid selgub, et seda massi saab väga hästi mõõta ka ülimalt väikeste ja kergete osakeste, neutriinode abil, kirjutab ERR Novaator.

Meie koduplaneedi massi on varem arvutatud selle järgi, kui kõveraks ta enda ümber aegruumi teeb. Tulemuseks on saadud umbes kuus miljonit miljonit miljonit miljonit kilogrammi.

Nüüd on Hispaania teadlased arvutanud Antarktises asuva neutriino-observatooriumi IceCube andmete põhjal välja, kui suur osa kosmosest tulvavatest neutriinodest maakera osakestega põrkub ja kui suur osa tormab maakerast läbi justkui tühjast kohast.

FOTO | Miley Cyruse peika jagas südantlõhestavat pilti nende maha põlenud majast

Californiat räsiv maastikupõleng põletas maha ka Miley Cyruse ja tema näitlejast peika Liam Hemsworthi maja.

"On olnud südantlõhestavad päevad. Siin on see, mis on jäänud alles minu majast," irjutas Liam ja jagas pilti põlenud tähtedest, mis panevad kokku sõna "LOVE" (armastus - toim.).

View this post on Instagram

It’s been a heartbreaking few days.

Naistepeksjaga koos elanud endine seltskonnatäht Katarina Padar: ta kasutas mind ära!

Aastate eest modellina ilma teinud Katarina Padar, kes eelkõige on tuntud, kui Tanel Padari eksabikaasa, võttis sõna täna õhtul eetris olnud "Radaris". Nimelt on Katarina üks paadunud naistepeksja Indrek Michaeli ohvritest.

"Ta oli hull, ma ei teadnud, mida ta teeb," räägib neli aastat rokkstaar Padariga abielus olnud Katarina, kes elas Indrekuga koos.

OTSEPILDID | Rannapi ja Leplandi ühise albumi esitlusele koguneb muusikaäri koorekiht

Rein Rannapi ja Ott Leplandi ühistööna valminud album “Tagasirändur” jõuab 13.novembril Tallinna Kultuurikatla lavalaudadele.

Sel nädalal ilmavalgust näinud Rannapi ja Leplandi “Tagasirändur” on suure sisemise põlemisega tehtud ühistöö nauditav tulemus. Raun Juurikas, Ott Lepland, Viljar Norman, Jörgen Pakkas, Kristjan Mängel ja Peeter Salmela on andnud Rein Rannapi loodud muusikale uued ja huvitavad kõlanüansid.

OTSEFOTOD | Rannapi ja Leplandi ühise albumi esitlusele koguneb muusikaäri koorekiht

Rein Rannapi ja Ott Leplandi ühistööna valminud album “Tagasirändur” jõuab 13.novembril Tallinna Kultuurikatla lavalaudadele.

Sel nädalal ilmavalgust näinud Rannapi ja Leplandi “Tagasirändur” on suure sisemise põlemisega tehtud ühistöö nauditav tulemus. Raun Juurikas, Ott Lepland, Viljar Norman, Jörgen Pakkas, Kristjan Mängel ja Peeter Salmela on andnud Rein Rannapi loodud muusikale uued ja huvitavad kõlanüansid.

KUULA | Pange salvrätikud valmis! Tegevust lõpetav Patune Pool avaldas viimase kaveri

Tuhandete eestlaste lemmikbänd Patune Pool hakkab vaikselt otsi kokku tõmbama, ning avaldati ka kurva alatooniga viimane kaver "Miks Nii".

Sõnad kaunile loole on loomulikult kirjutanud bändiliikmed Sünne Valtri ja Edvin Petrov, ning muusika tuleb Tatjana Bulanova loost "Иди".

Melanhoolse tunde tekitab ka loole tehtud video, kus näidatakse hetki bändi kuulsusrikkast ajaloost, millele tõmmatakse joon alla sel aastavahetusel.

Ametlik: unelmate mees Channing Tatum on pärast lahutust leidnud armuõnne maailmakuulsa lauljatariga

Maailma üks seksikamaid mehi Channing Tatum lahutas sel aastal oma tütre emast Jenna Dewanist, kuid näitleja pole jäänud käed rüppes istuma, vaid on suhtes lauljatar Jessie J-ga.

Juba nädalaid on käinud ringi kõlakad, et Channing ja Jessie, kelle kodanikunimi on Jessica Cornish, on suhtes. Filmist "Step Up" tuntust kogunud Tatum on ka oma 5-aastast tütart tutvustanud uuele sõbratarile, kui viis Everly kuulama Jessie J kontserdit.

Malcolm Wilson: Ogier teab, kuidas MM-tiitlit võita

Sel nädalal selgub tänavune autoralli maailmameister. Viimase etapi eel on tiitlilootus säilinud kolmel mehel. M-Spordi boss Malcolm Wilson usub, et…

Briti euroskeptikud ja euromeelsed lasevad Brexiti leppe üheskoos põhja

Valitsuse euroskeptikud pole nõus EL-i tingimustega, euromeelsed nõuavad uut referendumit.Theresa May mänguruum Brexiti kõnelustel hakkab lõppema.…

DELFI BUDAPESTIS | Reim vastas Arbeitri kriitikale: kui ta saab koondise peatreeneriks, võib ta noortega mängida

Eesti U19 jalgpallikoondise peatreener Argo Arbeiter avaldas eile Õhtulehe veergudel arvamust, et Martin Reim võinuks lõppevas Rahvuste liiga tsüklis…

Liikluses hukkus üks ja sai viga seitse inimest; vahele jäi kolm napsitanud juhti

Korravalvurid tabasid 13. novembril Eesti teedel narko- ja alkoholi tarvitamise tunnustega juhti.Lõuna prefektuur sai teate ärandatud sõiduki kohta:…