Häbitu netitroll solvas Beebilõusta lahkunud isa, räppari andis üllatava vastuse

Räppar Beebilõust ehk kodanikunimega Andrus Elbing jagas sotsiaalmeedias südamlikku hetke, kus käis isadepäeval oma…

Tippliigade üleminekumängud algavad sel laupäeval

Eesti jalgpalli tippliigade üleminekumängudega tehakse algust sel nädalavahetusel. Laupäeval, 17. novembril toimuvad…

Robert Linna meenutab koerustükki, mida ta isa bändile Rock Hotel tegi

Ivo Linna poeg Robert meenutas Õhtulehele antud intervjuus kunagist vallatut koerustükki.Üks päris suur koerus meenub…

TOP 5 | Kas sina teadsid, et need Eesti staarid on kunagi olnud kuumad paarid?

Meie väikeses Eestis on olnud palju põnevaid paare. Kroonika nimekirja kuulsustest, kes on kunagi olnud lähedastes suhetes, kuid tänaseks mäletavad neid kuumi liite vähesed. Sellest pole lugu — me värskendame teie mälu!

Maiken ja Tanel Padar

Millenniumi vahetuse paiku kuulus Tanel Padari süda Maikenile ehk Kadri Koppelile. Paar oli koos üürikest aega ja suhtele sai saatuslikuks Padari kohtumine Eda-Ines Ettiga saates “Kaks takti ette”.

“Tead, mina olen 22aastane, Tanel oli siis 18. Vanusel on vahe sees. Tõesti on. Muidugi mitte iga kord,” rääkis Maiken 2000. aasta veebruaris, kui nende teed Taneliga olid lahku läinud. Eluks ajaks tülli ei mindud ja tänasel päeval näeb Maikenit näiteks Taneli õpetajana saates “Su nägu kõlab tuttavalt”.

Foto: Maaleht arhiiv


Koit Toome ja Maarja-Liis Ilus

Maarja ja Koit olid pikka aega ilus paar. Nad esinesid koos ja rääkisid sellest, kuidas meediakära nende suhte ümber on väsitav. Pole ka ime — noored olid kõmumeedia huviorbiidis juba siis, kui käisid alles esimestel kohtingutel. Lõpuks ei jäänud Maarjal ja Koidul muud üle, kui anda teada, et nad ei tea isegi, mis nende vahel on ja palusid privaatsust. Kui pea viis aastat kestnud suhe sai läbi, jahvatas kuulujutuveski, et Koit eelistas garaažis pigem muusikaga tegeleda ning jäi liiga pikad tunnid musa seltsis ei sobinud Maarjale. Täna on Koit Toome õnnelik pereisa, ta kasvatab meigikunstnik Kaia Triisaga ühiseid lapsi.

Foto: KAAREL TIGAS, Õhtuleht


Ines ja Martin Saar


Vaata Delfi allikast

ventriloquist.png

Lisa kommentaar


Turvakood
Värskenda

Lewis Hamilton oli Brasiilia GP-l katastroofi äärel

Mercedese tiimipealik Toto Wolff avaldas pärast vormel-1 Brasiilia GP-d, et Lewis Hamiltoni mootor oli sõidu keskel üles ütlemisele väga lähedal.

Kadunud Soome ametiühingutegelase surnukeha on leitud?

Soome ajakirjanduse teatel on leitud aasta eest kadunud Soome ametiühingutegelane Ari Saarilammi surnukeha. Politsei ei kinnita seda.Kadunud…

Läti elanik läheb teist korda kohtu alla katse eest osaleda relvakonfliktis Ida-Ukrainas

Riia ringkonnaprokuratuuri prokurör saatis Vidzeme eeslinna kohtusse Artjom Skripniki kriminaalasja. Meest süüdistatakse katses osaleda…

Uuring: Lätis läks õlu kallimaks. Läti piirikaupluste ja Eesti poodide õlle hinnavahe on veelgi kasvanud

Kui 5,2% Saku Originaali 24-purgise õllekohvri keskmine hind oli 2016 ja 2017. aastal 12,99 eurot, siis tänavu hüppas hind 17,99 eurole. Läti…