BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond ei saanud esmaspäevast võitu Krasnojarski Jenissei üle pikalt nautida, sest lendas õige kiirelt Saraatovisse, kus kohtub täna VTB liiga raames kohaliku meeskonna Avtodoriga.

Kohtumine algab kell 17.00, Delfi hoiab lugejaid sündmustega kursis tekstipõhise otseblogi vahendusel.

Kalev hoiab VTB Ühisliigas hetkel kaheksandat kohta, olles kogunud 7 võitu ja 9 kaotust. Samm eespool asub Nižni Novogorod (8-7), seljataha jääb aga just Avtodor (6-10). Kalevil on Ühisliiga põhiturniiril jäänud pidada veel kümme mängu, ainsaks eesmärgiks koht kaheksa parema seas säilitada. Teatavasti pole Eesti klubi kunagi Ühisliigas play-off’i veel jõudnud.

Avtodor on kaotanud tänaseks neli mängu järjest, neist kaks viimast otsestele konkurentidele Astanale (64:88) ja Zielona Gorale (100:108). Kalevi ja Avtodori omavaheliste mängude saldo Ühisliigas on 8:1 Venemaa klubi kasuks, kuid kahe viimase mängu osas 1:1.

Oktoobri lõpus Kalevi spordihallis peetud kohtumine kujunes tõeliseks viskekontserdiks, mille võitis lõpuks Avtodor 113:102. Toona tegid mängu ära suuresti kaks ameeriklast: Perrin Bufford kogus 30 punkti ja 8 lauapalli ning Trae Golden 24 punkti ja 11 korvisöötu. Samad mehed on olnud meeskonna liidrid ka viimastes mängudes, kirjutab Kalevi koduleht.

Vaata Delfi allikast

races.png