16.-17. veebruaril toimuvad Tallinnas, Lasnamäe kergejõustikuhallis Eesti talvised meistrivõistlused kergejõustikus. Stardis on ligi 250 sportlast ja esindatud 38 klubi.

Meeste 60 m jooksus saab näha sprinterite ja mitmevõistlejate vahelist võitlust, kui võitu tulevad püüdma Ken-Mark Minkovski (Audentese SK) ja Henri Sai (SK Altius) ning mitmevõistlejad Hans-Christian Hausenberg (Tartu SS Kalev) ja Karl Erik Nazarov (Audentese SK).

60 m tõkkejooksus tuleb starti ka mitmevõistleja Janek Õiglane (Audentese SK), kes konkureerib Nazarovi, Hausenbergi ning vanameister Andres Rajaga (SK Rae Sport). Meeste 200 m saab taaskord kaasa elada Minkovski ning Saia duellile, viimati U20 Eesti meistrivõistlustel jäi sel alal ajaga 21,80 peale Sai.

800 m distantsil on kohal Eesti selle ala esinumber Rasmus Kisel (Audentese SK), 1500 m asuvad meistritiitli nimel võitlusse Olavi Allase (Tartu SS Kalev), Mark Abner (Treeningpartner), Karel Hussar (TÜ/ASK) ja Deniss Šalkauskas (TÜ/ASK). Kõrgushüppes tuleb favoriidina starti Karl Lumi (Tallinna SS Kalev), teivashüppes Eerik Haamer (TÜ/ASK).

Seotud lood:

Naiste 60 m tuleb rajale Diana Suumann (TÜ/ASK), kellele pakuvad konkurentsi Marit Kutman (TÜ/ASK), Karoli Käärt (Audentese SK), Carina-Renne Valdek (Audentese SK) ning Liisa-Maria Truupõld (Tartu SS Kalev). Suumann tuleb favoriidina rajale ka 60 m tõkkesprindis, kus kõrgele kohale pretendeerib ka mitmevõistleja Katre Sofia Palm (Audentese SK).